навколо університет

У канадській англійській мові словосполучення «університет» зазвичай описує професійний заклад, який займається мистецтвом/науковими дослідженнями/інноваціями/компанією/закладом охорони здоров’я та здоров’я або навіть сусіднім університетом. Фактично це вищі навчальні заклади, які видають сертифікати, дипломи, партнерські рівні, а також (іноді) рівні бакалавра. Французька абревіатура, що стосується громадських організацій у рамках спеціального органу доуніверситетської, а також технологічної освіти та навчання Квебеку, насправді є CEGEP (Collège d’enseignement général et professionnel, «університет базової та спеціалізованої освіти та навчання»).

Насправді це організації колегіального рівня, куди стажер зазвичай записується, якщо хоче вступити до коледжу в органі освіти та навчання Квебеку або навіть знайти професію. В Онтаріо, як і в Альберті, безумовно, є подібні організації, яким фактично присвоєно коледжі університетів, оскільки вони просто дають бакалаврські рівні. Насправді це спрямовано на відокремлення між коледжами, у яких є фактично кожен бакалавр, а також закінчені курси, а також ті, які не мають.

саме тому це насправді один із найвидатніших університет на планеті

Коледж Західної сторони Австралії

Коледж Західної Австралії (UWA) фактично є громадським дослідницьким коледжем в австралійському регіоні Західної Австралії. Початкова школа університету залишається в Перті, умова фінансування, а також додаткова школа в Олбані, а також різні інші центри в інших місцях. UWA фактично було створено в 1911 році завдяки дії парламенту західної частини Австралії, а також започаткованих наставників-стажерів через 2 роки. Це фактично шостий найстаріший коледж в Австралії, а також був фактично єдиним коледжем Західної Австралії до бюрократії коледжу Мердока в 1973 році. Завдяки власному старінню, а також авторитету, UWA фактично класифікується як “коледжі пісковика”.

невимушена класифікація, яка пропонується найранішому коледжу в кожній умові. Коледж також походить від ряду значно додаткових офіційних угруповань, що складається з команди 8, а також системи коледжів Matariki. Останнім часом UWA зазвичай поміщається в рекордно низькі п’ятдесят відсотків або навіть просто поза межами ста провідних коледжів світу, залежно від використовуваного тіла. Ще однією особливою особливістю UWA є те, що вона фактично зберегла власне скликання як важливий компонент власної адміністративної структури.

Коледж Бірмінгема

Бірмінгемський коледж (неофіційно Бірмінгемський коледж) — це фактично громадський дослідницький коледж, розташований у Еджбастоні, Бірмінгем, Об’єднана Імперія. Він отримав власну імперську грамоту в 1900 році як послідовник Королівського університету в Бірмінгемі (заснованого в 1825 році як Бірмінгемський інститут медицини, а також хірургії), а також Науково-дослідницького університету Мейсона (розробленого в 1875 році через Мама Джозіа Мейсона), створивши це самий початковий англійський державний або навіть коледж із «червоної цегли», щоб отримати власну дуже особисту імперську грамоту. Він фактично є учасником-засновником кожної команди Russell Team англійських дослідницьких коледжів, а також всесвітньої системи дослідницьких коледжів Universitas 21.

У 2019-2020 роках кількість слухачів складається з 23 155 студентів бакалаврату, а також 12 605 аспірантів, що фактично є сьомим за величиною у Великобританії (проти 169). Річний прибуток коледжу за 2020-21 роки фактично становив 774,1 фунтів стерлінгів, з яких 168,3 тисячі фунтів стерлінгів фактично надходили від грантів на дослідження, а також угод, разом із витратами у розмірі 738,5 тисяч фунтів стерлінгів. У структурі якості досліджень 2021 року коледж Бірмінгема посіла еквівалентне 13-те місце серед 129 організацій за типовим фактором якості, піднявшись з еквівалентного 31-го місця в попередньому REF у 2014 році.