про завойовника

45-річний професійний цифровий позаштатний фотограф Саймон Ван Чі-Чунг, обрамлений зображеннями, діаграмами та іншими файлами, насправді готує свій наступний фантастичний досвід у Гонконгу. Це насправді не поїздка на вихідні. Він, швидше за все, підніметься на кожну вершину Гонконгу – за одну подорож. Насправді це також не буде його початковою спробою. За останні двадцять років він створив ряд можливостей. Звичайно, насправді немає окремого, остаточного переліку, який би вказував точну різноманітність топів у Гонконгу. Тому Ван насправді підготував свій особистий шлях на основі різних ресурсів на додаток до його дуже особистого дослідження топографічних карт Гонконгу острів .

У 2003 році він зробив свою першу спробу відвідати всі з них. Однак у 9-й раз він був на вершині 522-метрового Нідл-Хіллсайда, борючись із розтягненням гомілковостопного суглоба – травмою, яку він постійно відчував на 2-й раз — а також іменований як його приятель, клінічний лікар, щоб розібратися з ним так і сталося. Однак досвід разом з іншим ходоком – більш зрілим хлопцем, якого він задовольняв раніше того ранку – надав йому абсолютно нову точку зору. Коли обидва партнери створювали його до вершини, вони перед усіма дивилися на схили пагорбів. «Цей дядько «День 9» ахнув, коли дізнався про мою мету — піднятися на кожну вершину Гонконгу», — згадує Ван острів .

Гонконг приховані дорогоцінні камені

Поряд із власними 148 схилами, Гонконг фактично також є домом для більш ніж ста колекцій островів, які складаються з понад 250 приватних островів. Уанські страхові випадки, пов’язані з тим, щоб бути серед меншин, фактично йшли до кожного з них, заявляючи, що він постійно бажає стати мандрівником. «Насправді я досліджував способи задовольнити своє юнацьке бажання – піднятися на Еверест. Однак, коли я копав набагато далі, я точно зрозумів, наскільки комерціалізованим є Install Everest. Насправді це був туристичний пункт преміум-класу. «Встановити Еверест не було з мого юнацького бажання», — стверджує Ван під час зустрічі у своїй майстерні The Photocrafters. Однак цього разу він був у більш жорсткій рутині, тому він вирішив мати справу з вершинами, які насправді були мінімум 300 метрів заввишки острів .

Щодня подорожуючи від 26 до 30 кілометрів або навіть від 11 до 12 годин, він 19 разів піднявся на 134 вершини, кемпінг під відкритим небом у різних компонентах Гонконгу. З іншого боку, Lion Shake Hillside, на околиці Коулуна Гонконгу, забезпечує «неперевершене видовище Коулуна», а також доріжки, які підходять для кожного типу пішоходів. «Сай Кунг насправді вражаючий, але водний майданчик Yan Chau Tong (на ігровому майданчику Plover Nook Nation) насправді набагато чудовіший», — стверджує Ван. “Це набагато менш метушливе і спокійне. Якщо ви, можливо, не відданий байдарочник, кайто (регіональний плавзасіб) може легко доставити вас на поромі до місця, що йде від Ма Лю Шуй”.

природна сторона

Уловити чарівність повністю органічного краю Гонконгу насправді більше, ніж просто малюнок для Вана. Для нього це також електрична розетка, щоб розкрити свої почуття.  Під час неприємного розставання в 2011 році він стверджує, що щодня піднімався на різні пагорби, і не міг побачити свою після дворічної дитини. «Я б отримав зображення в напрямку інструкцій, де він насправді був», — каже Ван. «Можливо, тоді він замислився над тим, щоб показати мій метод. Після цього ми фактично подивимось один на одного. У мене є один дублікат подорожі до Галереї Спадщини, а також у мене є один дублікат прямо нижче для моя дитина, тому він зрозуміє, що я ніколи не надавала йому верх». Під час своєї прогулянки Гонконгом у 2013 році, на додаток до подорожі по острову в 2015 році, він використав Holga – відеокамеру, виготовлену в Гонконзі, а також обмежену продуктивність.